oczyszczanie twarzy krok po kroku

oczyszczanie twarzy krok po kroku

Jak usunąć włosy Bezpiecznie "tam na dole"

Kilka innych zaskakujących powodów, dla których ludzie stają się włosy łonowe off jest poczucie seksualnego podczas seksu jako wrażliwą skórą jest nagie z włosów i uczucie może być bardziej ekscytujące.

Innym powodem, który ma zastosowanie wyłącznie w przypadku mężczyzn jest to złudzenie optyczne, gdy skóra jest naga od włosów łonowych, erekcja mężczyzny wyglądają większe.domy z bali całoroczne

Oto porady zebrane na pozbycie się włosów "tam na dole" dla mężczyzn i kobiet.

1. Woskowanie włosy łonowe dla mężczyzn nie jest przyjemnym doświadczeniem. Dla kobiet jest to bolesne, zbyt, ale niektóre kobiety, jak znieść ból lepiej ...

Samo woskowanie jest bardzo bolesne! Pierwszy gorący wosk jest warstwowa; na nim paski tkaniny bawełniane są wciśnięte. Gdy wosk ochładza twardnieje jak klej. Kolejnym etapem będzie trudno zgrywania szmatkę i włosy z dala od ciała - łzawienie włosy z korzeniami.

Podczas gdy ramiona i nogi włosy są krótkie i miękkie łatwo zerwać, oderwanie włosy łonowe, który jest znacznie dłuższy jest torturą, nie chcesz spróbować.

2. Golenie włosów wokół genitaliów jest powszechnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia.

Oto kilka porad dotyczących bezpiecznego i prawidłowego sesji golenia:

Po pierwsze, Men! Nie używaj tego samego ostrza do golenia, jak używasz do twarzy. To nie jest całkowicie higieniczne. Po drugie ostre ostrze przetnie ładne i gładkie, bez wyciągania włosy i powodują wysypki. Po trzecie, należy wykonać golić po ciepłej kąpieli, gdy włosy i skóra są miękkie. Czwarty korzystać małe lusterko, które pomogą Ci zobaczyć, co robisz. Piąta Krem do golenia lub wykorzystanie odżywka do włosów, aby zmiękczyć włosy. Po szóste, należy umieścić jakiś balsam po zakończeniu golenia.

Podczas golenia, nie ma dużo "konserwacja" do wykonania; włosy będą rosły w ciągu kilku dni, które mogą być bardzo swędzące w bieliźnie.


- autor artykułu