depilacja laserowa czy bezpieczna

depilacja laserowa czy bezpieczna

Historyczne fakty na temat różnych marek i firm kosmetycznych

Kosmetyki są nieustannie doskonalone przez lata - od najwcześniejszych śladów makijażu sięga starożytnego Egiptu i wielu innych częściach świata, do nowych marek i produktów stale rozwijany przez mężczyzn i kobiet Podobnie jak w dzisiejszych czasach. Za każdym wielkim charakteryzator lub linii produktów, nie jest zazwyczaj także interesująca historia, która wyjaśnia dokładnie, jak jakaś konkretna marka była w stanie osiągnąć taki sukces. Dzięki innowacyjności i kreatywności, producenci kosmetyków współpracować z chemików i naukowców, aby zaprojektować najwyższej jakości produktów i napędzania swojej marki na sam szczyt.

Illamasqua jest jedną z firm kosmetycznych, których korzenie rozciągnąć już w 1920 roku. Początkowo osiąganiu sukcesu poprzez zapewnienie makijaż dla klasycznych gwiazdkami filmowych, Illamasqua odkryli również konsumentom w 1920 nietypowe sceny klubowej czasu. Po przybyciu na miejsce około 25 lat później, Estee Lauder została założona przez kobietę o nazwie Estee Lauder (co zaskakujące) i jej małżonek, Józef, w 1946 roku.

W 1960, kosmetyki stały się czymś więcej niż tylko sposobem na dodanie kontrast czarno-białych filmach - przemysł makijaż był całkowicie rozszczepienie w szwach i nowe mody oraz linie kosmetyczne zostały wyrastają w lewo i prawo. Yves Saint Laurent i kosmetyki Clinique zostały oba założone na początku lat 60-tych, a marki takie jak Stargazer, Barry M i Mac wszystkie wszedł do gry w późnych latach 70. i wczesnych 80., odpowiednio. The 90s dał pokój dla Urban Decay i Nars Cosmetics przybyć na scenie, podczas gdy nowe tysiąclecie wprowadziło w jeszcze większej liczby marek - kosmetyki Hourglass jest tylko jednym z ważnych dodatków do świata kosmetycznego.

Chociaż starszeństwa dowolnej marki lub korporacji nie zawsze musi oznaczać, że dana firma może być lepsza, porównanie ubezpieczeń samochodów ogromna ilość czasu, że niektóre z tych marek kosmetycznych były w przemyśle tylko idzie, aby pokazać swoje umiejętności i wiedzę oczywistą. By dowiedzieć się więcej na temat genezy i początków wszystkich swoich ulubionych marek kosmetycznych, można poprawić swoje umiejętności jako konsument dokona wyboru, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Historia Marka kosmetyczne Makijaż Recenzje


- autor artykułu