depilacja laserowa a zdrowie

depilacja laserowa a zdrowie

Pozbyć wrastających włosków - Na zawsze

Dla niektórych osób, wrastające włosy to koszmar. Wrastające włosy pojawiają się na całym ciele, a trudno jest się ich pozbyć. Ponadto, niektóre dla niektórych ludzi stłuczki są bolesne. Tutaj znajdziesz kilka prostych wskazówek, aby zapobiec wrastaniu włosów i wygładzi skórę ponownie.

Wrastające włosy to sytuacja, w której okrągła loki włosy i zaczyna odrastać lub na boki w głąb skóry, powodując podrażnienie i stan zapalny. Może pojawić się w każdym z nich sierść lub ogolonymi miejscach, najczęściej: na twarzy (broda), nogi lub obszarach łonowej. Może to być spowodowane przez niektóre metody usuwania włosów, takie jak golenie, depilacja, woskowanie lub mogących podrażnić mieszki włosowe. Jest również prawdopodobne, że włosy uwięzione z powstawaniem martwych komórek nagromadzonych w porach i na powierzchni skóry będzie Ingrow i doprowadzić do podrażnienia i zapalenia skóry.

Kiedy widzisz wrastające włosy, czasem jest to możliwe, aby usunąć go pęsetą. Pamiętaj, że należy sterylizować zarówno pincety i skórę przed zabiegiem, na przykład ze spirytusu neutralnego. Aby zapobiec wrastaniu włosów w przyszłości, ważne jest, aby pamiętać i przestrzegać tych kilku prostych krokach:

1. Pozbądź się martwych komórek skóry poprzez peeling ciała na jeden dzień przed planowana depilacji i jeden dzień później. Peeling usuwa martwe komórki naskórka i pozostawia skórę gładką. Należy wybrać inny produkt do twarzy i inną dla ciała, gdyż skóra twarzy jest bardziej wrażliwa. Należy pamiętać, aby nie złuszczają skórę, jeśli jest już podrażniona.

2. Noś luźną bieliznę i odzież w przypadku wrastające włosy wzdłuż linii bikini.

3. nawilżają skórę. Znajdź kremu nawilżającego, który może być używany do pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej. Chciałbym wybrać jeden z braku lub minimalnej zawartości perfum i konserwantów.

Po tych prostych zasad pomoże Ci pozbyć się problemu wrastających włosów na zawsze (albo przynajmniej zmniejszyć je wyraźnie).

Szukasz więcej porad i artykułów związanych z kosmetycznych? Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych metod depilacji?

Odwiedź MyBeautyOnline.Com

http://www.adamet.com.pl/tasmy-adamet/
- autor artykułu