Jaki lakier do paznokci wybrać? Krótkie zestawienie

Kobieta maluje paznokcie na czerwono

Niniejszy wirtualny poradnik zostanie poświęcony w całości rozmaitościom i różnorodnościom z zakresu lakierów do paznokci, których jest obecnie na rynku kosmetycznym naprawdę cała masa. Jeżeli nie jesteś w tejże tematyce zorientowana, poczytaj, co mamy Ci do zaproponować. Więcej poniżej.
W zakresie lakierów na pewno trzeba wyszczególnić tak zwaną hybrydę, czyli najmodniejsze chyba na dziś dzień lakiery hybrydowe, jakie opierają się na zestawieniu dawnych żeli typu akryli oraz lakierów zwykłych, do standardowego manicure. Są one utwardzane na płytce naszych paznokci przez działanie lampy LED oraz światła UV. Niemniej jednak są one mniej wyniszczające i dużo mniej szkodliwe niż wywołujące łamliwość i kruchość oraz rozdwajanie się płytki dawne lakiery żelowe.

Jest multum wielorakich odcieni kolorystycznych, zatem nie ma kłopotu z fizjosport.krakow.pl - dobry fizjoterapeuta kraków doborem takiego lakieru hybrydowego, który idealnie wpisze się w nasze wizualne upodobania. Dodatkowo warto także wspomnieć o lakierach matowych, które są tak samo wytrzymałe i trwałe jak lakiery hybrydowe, tak samo dostępne są w rozlicznych wariantach kolorystycznych, ale trzeba wziąć pod uwagę znaczącą i zasadniczą różnice między nimi, to jest są to lakiery, które są delikatne, nie mają połysku charakterystycznego dla hybrydy. Nie mają one także nawet najmniejszych zdobień, poza nadaniem płytce paznokciowej konkretnego odcienia barwnego i na tym w zasadzie koniec stylizacji. Jeszcze innym typem lakierów do paznokci, które również są dzisiaj mocno rozpowszechnione są lakiery perłowe. Nie są one przeznaczone do nadawania głębokiego koloru, bowiem nie kryją one jakoś bardzo mocno, ale nadają lekkiego blasku.
Autor artykułu: